instock
Duo Mok- en eczeemspray

18,95 incl. btw

Voordelen:

  • Duo Mok & EczeemSpray is ter behandeling en verzorging van door droge of natte mok aangetaste huid.
  • Het ondersteunt het herstellend vermogen van de huid en stimuleert de vorming van nieuw huid-weefsel.
  • Het gaat bacterie- en schimmelontwikkeling tegen.
  • Sodium
  • LaurylSulfaat
  • GlycolStearaat
  • Glycerine
  • Benzylalcohol
  • Citroenzuur
  • Sodium Hydroxide
Mok is een van de meest voorkomende huidaandoeningen bij paarden. Het is vaak hardnekkig en moeilijk om onder controle te krijgen, daarnaast kan het pijnlijke voor het paard zijn.

Mok kent veel oorzaken, natte vieze bodembedekking (stal, paddock of weide),insectenbeet, zonnebrand, schimmelinfecties of schurftmijten zijn enkele voorbeelden.

Met de Duo Mok en eczeemspray is de mok gemakkelijk te behandelen en (preventief) te onderhouden. Bij paarden met (zomer)eczeem die veel jeuk ervaren en schuurplekken hebben kan deze spray ook goed ingezet worden. wel zeggen wij dat ook dit van binnen uit behandeld dient te worden. De spray zorgt ervoor dat de open en gevoelige plekken op de huid door mok of eczeem sneller zullen genezen.

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Duo Mok- en eczeemspray” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

9,9524,95 incl. btw
30,0090,00 incl. btw
18,0062,50 incl. btw
17,5029,95 incl. btw
18,5049,95 incl. btw
9,9524,95 incl. btw
9,95 incl. btw